Konkurs "Yanosik w Twojej Firmie" został zakończony, ale Wasze sugestie i propozycje będą nadal mile widziane. Weźmiemy je pod uwagę w dalszym rozwoju aplikacji.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe! Niektóre pomysły zaskakiwały oryginalnością, inne w rożnych wersjach trafiały do nas od kilku z Was.

W sumie otrzymaliśmy ponad 160 RÓŻNYCH SPOSOBÓW na efektywny biznes z Yanosikiem dla Firm.

Wybrane propozycje prezentujemy tutaj.

Masz ludzi w terenie lub pracujesz poza biurem? Yanosik dla Firm to narzędzie, które przyda się w niezliczonych sytuacjach. Wierzymy w przedsiębiorczych ludzi, którzy potrafią korzystać ze sprytnych narzędzi takich jak nasza aplikacja. Przetestuj Yanosik dla Firm za darmo przez 14 dni i podziel się swoim pomysłem na to, jak wykorzystać to narzędzie w tym, czym się zajmujesz.


Jury

Nasza grupa ekspertów oceni, w jaki sposób Twój pomysł na skorzystanie z Yanosika dla Firm wpłynie na rozwój firmy.
Najlepsze propozycje nagrodzimy tabletem.

Tomasz
Walczak

Yanosik
hardcore user


Z Yanosikiem podróżuję od 4 lat. Pokonuję rocznie ~50.000 km, głównie służbowo, realizując projekty IT. Prywatnie uwielbiam wszelkiego rodzaju imprezy pod chmurką, czyli koncerty i festiwale, głównie rockowe.

Adam
Tychmanowicz

Prezes
Neptis SA


Współtwórca aplikacji Yanosik. Jego firma uzyskała tytuł "Firmy Roku Polskiego Internetu 2k13". W ostatnim czasie wyróżniony przez magazyn BRIEF. Prywatnie miłośnik sportu: narty, snowboard, żeglarstwo, turystyka rowerowa.

Sławomir
Stańczuk

Prezes Zarządu Polish Business Club Sp. z o. o.


Od zawsze związany z działalnością społeczną i biznesową. Wspiera wszystkie inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości. Prywatnie jest pełen optymizmu i odwagi.

Marcin
Bieńkowski

Redaktor Naczelny Biznes Benchmark


Z branżą IT związany jest od 1995 roku. Początkowo z czasopismem Chip z czasem współpracował również z takimi tytułami jak: Wiedza i Życie, Angora oraz Vogel Business Media.

Justyna
Politańska

Prezes Zarządu Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości


Przewodnicząca Forum Młodych Lewiatan. Przez kilka lat związana także z branżą reklamową. Członkini Stowarzyszenia Kongres Kobiet. Zainteresowania: przedsiębiorczość, zarządzanie i podróże.


NEXO Mobi

specyfikacja techniczna

NEXO Mobi łączy w sobie funkcjonalność smartfona, tabletu, nawigacji oraz wideorejestratora.

NEXO Mobi jest wyposażony w 6-calowy ekran IPS o wysokiej rozdzielczości, zamknięty w ultralekkiej obudowie o wadze zaledwie 240 gramów. Za płynne działanie urządzenia odpowiada procesor MTK MT8312 wspierany przez wydajny układ Mali400 oraz 1GB pamięci RAM DDR3. Mobi wykorzystuje 1GB pamięci RAM DDR3 oraz 8GB szybkich kości NAND Flas (można ją powiększyć aż do 40GB dzięki karcie microSDHC). Ponadto urządzenie posiada aparat fotograficzny 5 Mpx z autofokusem, moduł Bluetooth, odtwarzacz plików MP3 i wideo, wbudowane radio, kartę bezprzewodową Wi-Fi oraz pojemną baterię 2600 mAh, pozwalającą na ok. 210 godz. czuwania i ok. 210 min. rozmów.


Zgłoszenia

wybrane losowo

Janusz 29.09.2014

Inspektor nadzoru budowlanego rozliczany za godzinę pracy dzięki korzystaniu z Yanosik Biznes może wykazać swoją efektywność przed pracodawcą.

Manager zespołów sprzątających biura może porównać ich szybkość na podstawie GEOnotatki przed i po wykonaniu zlecenia. Dodatkowo może ocenić ich skuteczność na podstawie zdjęć.

Paweł 05.10.2014
Łukasz 29.09.2014

Właściciel piekarni może sprawdzić, czy jego produkty zostały dostarczone do odbiorców na czas.